wybielanie zębów

Wybielanie zębów Krzywiń

Wielkopolskie

Śnieżnobiały uśmiech nie wymaga istnieć wyłącznie kwestią genów. Dzięki dobrym sposobom wybielającym pięknymi zębami może radować się każdy z nas!

Wybielanie zębów Bojanowo

Naturalnie białe zęby dają się dość rzadko. Grupę osób jest zęby w kolorze kremowym lub mało żółtawym. Jednak popularność hollywoodzkiej biel nie maleje – coraz nic z nas decyduje się na wybielanie zębów, aby nadać im kochany odcień.

kup teraz na allegro

 

Teraz można wybielić zęby zarówno samodzielnie, jak jeszcze w gabinecie stomatologicznym. Jaka metoda będzie najmilsza, żeby uzyskać wymarzony efekt?

Spis treści:

Co przychodzi na naturalny kolor zębów?
Wybielanie zębów – na czym to polega?
Jak wybielić zęby – w zakładu czy u dentysty?
Domowe metody wybielania zębów
Gabinetowe metody wybielania zębów
Biała dieta – postępowanie po wybielaniu zębów
Czy każdy ząb można wybielić?
Stomatologia estetyczna – pozostałe zabiegi, które poprawią estetykę zębów
Gdzie skorzystać z fachowych usług wybielania zębów także drugich sposobów stomatologii estetycznej?
Co przychodzi na naturalny kolor zębów?

Naturalny kolor zębów prawdopodobnie istnieć interesujący – od bieli aż do poziomów żółtego. Kolor ten warunkowany jest przede każdym elementami genetycznymi, czyli u każdej osoby prawdopodobnie stanowić on coś inny.

Warto jednak wskazać, że jeszcze sam mamy prestiż na stan uśmiechu. Palenie papierosów, zażywane leki, głównie antybiotyki, dieta, w współczesnym picie niezliczonej miar herbaty i kawy, czerwonego wina, kolorowych napojów, infekcje i uszkodzenia zębów i mogą wpłynąć na ich kolor.

Co daleko, odcień uśmiechu wymienia się wraz z wiekiem. U starych osób dołącza do ścieńczenia się warstwy szkliwa, stąd te żółtawa zębina jest wówczas bardzo widoczna.

A choćby w obecnych wypadkach można otrzymać śnieżnobiały uśmiech. Nowoczesna stomatologia estetyczna oferuje szereg zabiegów, dzięki którym jest zatem dodatkowe – nawet podczas jedne wizyty w gabinecie!

Wybielanie zębów – na czym to polega?

Aby nadać zębom odpowiedni poziom, najczęściej szykuje się wybielanie zębów Kraków to jakieś z wielu miast, gdzie możemy wziąć takich sposobów w gabinetach stomatologicznych, jednak do dyspozycji pamiętamy więcej specjalne preparaty do zysku w zakładzie.

Na czym tak polega wybielanie zębów? To mechanizm liczący na przyznaniu im piękniejszego odcienia. Gdy on przebiega? Powszechnie wprowadza się wtedy odpowiednie związki wybielające, które są bezpieczne dla zdrowia pacjenta – nadtlenku wodoru albo nadtlenku karbamidu w normalnych stężeniach.

Generalnie, wybielanie zębów to środek bezpieczny, ale warto wskazać, że u niektórych pacjentów może pojawić się nadwrażliwość zębów i dziąseł jako ważny skutek uboczny.

W relacji do wybranej metody wybielania zębów efekt można podziwiać od razu albo jeszcze należy zaczekać na niego z paru dni do kilku tygodni. Wobec tego, na co warto się zdecydować, aby cieszyć się śnieżnobiałym uśmiechem?

Jak wybielić zęby – w zakładu czy u dentysty?

Osoby planujące wybielić zęby mogą zdecydować się na wygranie z preparatów danych do prywatnego użytku, lecz jeszcze mogą udać się do gabinetu stomatologicznego, aby tam skorzystać z środków profesjonalnych.

Domowe wybielanie zębów pozwala na wypracowanie niezłych efektów, ale należy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ należy poczekać na nie najczęściej kilka tygodni. Zaletą zabiegów u dentystę stanowi ich siła – wtedy efekt uzyskamy szybciej, ale musimy brać się oraz z czyściejszym kosztem.

Wybielanie zębów Bojanowo

Zatem, jaka forma wybielania zębów będzie najmilsza? Sprawdź teraz szczegółowe dane o jakiejś z nich a dobierz taką, która sprawdzi się u Ciebie!

Domowe metody wybielania zębów
pasty wybielające
paski do oczyszczania zębów
żele wybielające
Pasty wybielające

W każdym sklepie możemy kupić specjalne pasty wybielające. To pasty do zębów, które zawierają większą liczbę substancji ścierających powierzchowne przebarwienia, a i mogą mieć niewielki dodatek substancji wybielających.

Wybielanie zębów z zachowaniem past jest dodatkowe, jednak nie u każdej osoby daje optymalny efekt. Co daleko, należy myśleć o tym, aby nie traktować ich długotrwale – powyżej 2-3 miesięcy, bo mogą robić nadmierne zarysowanie szkliwa, a zęby staną się wtedy bardziej słabe na infekcje.

Cena: 2-50 złotych. Wybielanie zębów Bojanowo

Paski do oczyszczania zębów

Do własnych metod wybielania zębów kwalifikuje się także paski wybielające. Są wtedy nasączone żelem wybielającym przezroczysta paski, które przykleja się na zewnętrzny i dolny łuk zębowy. Działają często na zęby przednie – do „czwórek” lub „piątek”.

W współczesnym przykładu efekt wybielania prawdopodobnie istnieć efektywniejszy niż w przyrównaniu do past, jednak nie będzie on naprawdę piękny jak przy wybielaniu gabinetowym. Czas tłumaczenia to zwłaszcza około 7-14 dni.

Cena: 20-200 złotych. Wybielanie zębów Bojanowo

Żele wybielające

Są działanie odpowiednie do pasków, ale montowane są na zęby z zachowaniem pędzelka albo w składzie wraz z żelem dostają się nakładki na zęby. Czas stosowania żeli do oczyszczania zębów to zwłaszcza około 10-14 dni.

Cena: 15-200 złotych.

Gabinetowe metody wybielania zębów
wybielanie nakładkowe
wybielanie lampą
Wybielanie nakładkowe

Niemalże każdy dobry gabinet stomatologiczny może zaproponować swoim pacjentom wybielanie zębów z wykorzystaniem nakładek, które następnie zajmuje się żelem wybielającym. W przyrównaniu do oczyszczania zębów w bloku pacjenta, używa się wtedy wyższe stężenia związków wybielających, stąd te uśmiech prawdopodobnie żyć ponad bielszy!

Zabieg tworzy się od wykonania wycisków zębów, na treści których kształci się następnie specjalne nakładki z tworzywa umieszczane na zęby. Stomatolog oferuje także pacjentowi żel wybielający do dawania w bloku. Pacjent powinien łączyć go jakiegoś dnia, wypełniając nakładki i wkładając je na zęby.

Okres trwania diety to zwłaszcza z 7 do 14 dni, przy czym wynik może utrzymać się na dalszy okres niż w wypadku wybielania domowego.

Cena: 700-1000 złotych. Wybielanie zębów Bojanowo

Wybielanie lampą

Nowa oferta przydatna w gabinetach stomatologicznych to wybielanie zębów lampą. W współczesnym przykładu wykorzystuje się dodatkowe środki wybielające oraz lampę, która dodaje ich aktywację. Taka metoda kupi na pozyskanie efektów widocznych już po godzinie!

Takie wybielanie zębów Kraków to jakieś z centrów, gdzie jest ono dostępne, uznawane jest zbyt najlepszą drogę. Wówczas efekty wybielania są najlepsze – można dostać zdecydowanie wyższą skalę w stopniach zębów niż z zachowaniem nowych metod. Istnieje obecne także zabieg bardzo silny – raz wykonany pozwala na zachowanie efektów nawet do 2 lat. Dodatkowo, to pewna metoda, która odprowadzana jest pod nadzorem specjalisty.

Cena: 1000-1200 złotych. Wybielanie zębów Bojanowo

Biała dieta – postępowanie po wybielaniu zębów

Aby efekt wybielania zachwycał nie tylko z razu po zabiegu, lecz i na kredyty okres po nim, należy myśleć o podobnym postępowaniu. Ważna istnieje w współczesnym przykładu tak zwana biała dieta. Co obecne istnieje?

Biała dieta to dieta, która wystawiana jest po zabiegach wybielania zębów, a również innych zabiegach stomatologicznych, na przykład skalingu i piaskowaniu. Polega ona na wykluczeniu z diety barwiących produktów, które potrafią zmienić kolor zębów.

Podczas białej diety należy zrezygnować między drugimi z: kawy, herbaty, czerwonego wina, soków owocowych, coli, a ponadto z własnych produktów spożywczych wywołujących zabarwienie zębów. Także reklamuje się rezygnację z palenia tytoniu.

Białą dietę powinno się utrzymywać przez minimum 2 dni po wybielaniu zębów, ale im dłużej trzyma się jej zaleceń, tym czystsze efekty można otrzymać. Wówczas biel zębów po zabiegu prawdopodobnie istnieć ważna nawet do 2 lat!

Czy każdy ząb można wybielić?

Wybielanie zębów to środek, który pozwala na osiągnięcie bardzo silnych efektów, ale należy myśleć o tym, iż nie wszystkie zęby potrafią stanowić zależne wybielaniu.

Związki wybielające działają wyłącznie na zęby naturalne, stąd i nie zastąpią one koloru koron, licówek, mostków bądź te plomb w zębach. Wobec tego roli planujące niezliczoną dawka wypełnień potrafią nie osiągnąć odpowiednich efektów – poprzedni kolor plomb pozostanie jasny także potrafi rzucać się w oczy.

Także wybielanie zębów martwych wymaga odpowiedniego postępowania – używa się wtedy specjalny zabieg liczący na wstrzyknięciu substancji wybielającej w ząb po jego rozwierceniu. Przydatny jest po leczeniu kanałowym, gdy ząb staj esie ciemniejszy.

Stomatologia estetyczna – pozostałe zabiegi, które poprawią estetykę zębów

Nowoczesna stomatologia estetyczna toż nie tylko wybielanie zębów Kraków również w kolejnych miastach. To też pełna paleta innych sposobów, które idą na pozyskanie efektu bielszych zębów. Z czego warto skorzystać?

Skaling i piaskowanie

Zabieg skalingu i piaskowania to higienizacja zębów, która polega na zdjęciu z nich osadu i kamienia nazębnego. U dużo osób kupi na osiągnięcie bardzo atrakcyjnego wyniku – zęby będą widocznie jaśniejsze.

Warto wskazać, że skaling i piaskowanie polecane są jeszcze przed wybielaniem zębów, aby zdobyć doskonalsze efekty.

Cena: 150-250 złotych.

Licówki

Licówki to małe płatki porcelany, które zamykane są na zębie. Ich punktem jest korekta kształtu zęba, a też jego koloru. Dzięki licówkom można kupić bardzo wartościowe wyniki i bawić się zupełnie nowym, piękniejszym uśmiechem!

Cena: 600-1500 dobrych na jakiś ząb. Wybielanie zębów Bojanowo

Korony

Korony protetyczne wykorzystywane są na ząb, który uległ zniszczeniu lub infekcji. Zastępują go zaś przyzwalają na stanowisko jego pozycji. Korony można mieścić na naturalnym korzeniu albo na implancie stomatologicznym.

Korona pozwala na wszelką zmianę koloru zęba, dlatego oraz prawdopodobnie istnieć kierowana w kierunku poprawy estetyki uśmiechu w wypadku, gdy ząb nie jest dodatkowy do wyleczenia.

Cena: 1200-2000 złotych za jeden ząb.

Gdzie skorzystać z fachowych usług wybielania zębów także drugich sposobów stomatologii estetycznej?

Chcesz cieszyć się ze śnieżnobiałego uśmiechu? W takim wypadku wybierz odpowiedni gabinet wykonujący wybielanie zębów Kraków to miasto, gdzie usługi te oferuje Klinika Stomatologii Estetycznej SE+. To tam można skorzystać z pełnej palety profesjonalnych procedur skupionych na wybielaniu zębów.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kalkulatorpromili
kalkulatorpromili
3 lat temu
Daj ocenę :
     

Warto pamiętać po wybielaniu aby nie pić alkoholu