UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

Aktulności Kołobrzeg Sport z Kołobrzegu

Dobrze na Mistrzostwach Polski Młodzików w zmaganiach w języku wolnym zapisali się podopieczni Adama Bieńkowskiego. Zawody odbyły się w bliskim Stargardzie a start w nim otrzymało 244 najlepszych młodych zapaśników z pełnego świecie.

 

UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

 

W boju o tytuły mistrzowskie nie zabrakło kołobrzeżan a tak 5 zawodników UKS Zapasy Kołobrzeg. Najlepiej z nich napisałem się Aleksander Polguj, który w liczb do 75 kilogramów zdobył złoty medal. Kołobrzeżanin w efekcie pokonał Michała Dubowskiego z Rokity Brzeg Dolny. Niezwykle atrakcyjni istniał dodatkowo finał w sile do 100 kilogramów, w jakim kolejny reprezentant UKS Patryk Mirecki przegrał 4:5 z Ksawerym Kamińskim z Sharka Łódź. Wkład w konkursie wzięli także Mateusz Rajkowski, który z czterech walk wygrał dwie oraz Jan Dowżycki i Marcel Osos.

– Jestem znacznie wielki z ostatnich chłopców ponieważ odwalili kawał dobrej prace nie tylko na zawodach ale zarówno na treningach gdzie otwierało się litry potu . Mam nadzieję że nowe lata współpracy przyniosą jeszcze większe efekty nie tylko na scenach kraju tylko również też na matach Europy czy i Świata. Trzymajcie Kciuki – skomentował już po zawodach trener UKS Kołobrzeg, Adam Bieńkowski.

Kolejny start kołobrzeskich zapaśników już w najpodobniejszy weekend w Turnieju Międzynarodowym o Puchar Bałtyku w Białogardzie

Zobacz również Reklama Kołobrzeg

 

 

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments