Agencja Pracy

Agencja Pracy Kamień Pomorski tel: 533 024 116

Prasówki

Leasing pracowników
Świadczymy usługę leasingu pracowników, czyli wypożyczenia ich na pewny termin. Jest ostatnie możliwość o dużo tańsza i atrakcyjniejsza od tradycyjnego zatrudnienia, jeśli Twoja firma spodziewa się lub doświadcza zwiększonego popytu na nasze produkty.

Agencja Pracy Choszczno tel: 533 024 116

Pracowników pozyskanych na podstawie leasingu obowiązują takie same obowiązki względem Twojej firmy, gdy w przypadku wszystkiego kolejnego sposobu zatrudnienia. Nadal będą wówczas oni brali obowiązek terminowo podejmować się w spółce, rzetelnie wykonywać zlecone im zadania, a ponadto bezwzględnie słuchać Twoich zadań jako przełożonego. Ty z zmianie oszczędzisz sobie pieniędzy a czasu, ponieważ każde formalności związane z ich zatrudnieniem, czy zamieszkaniem na obszarze naszego kraju uważa na siebie nasza agencja pracy.

Nie ryzykujesz zupełnie niczym, zatrudniając kobietę z zagranicy na podstawie leasingu. Jest wówczas w sumy prawna i uznana forma zatrudnienia pracownika. Pozwala Ci ona na utrzymanie dodatkowego personelu na dokładnie określony termin, a wtedy, po czasie obowiązywania umowy leasingu, bez jakiegokolwiek okresu wypowiedzenia powrócisz do codziennej wielkości znanej nazwy.

Oferujemy pracowników zdolnych do prowadzenia bardzo wielu nowych zadań, tak związanych z aktywnością fizyczną, kiedy i psychiczną. Współpracują z nami osoby pragnące zatrudnić się w sferach zarówno takich, jak motoryzacja czy mechanika, kiedy i medycyna lub sprzedaż. Agencja Pracy Choszczno tel: 533 024 116

Które są zatem zalety leasingu gości oraz dlaczego powinieneś zdecydować się na tę propozycję, szukając pracownika na konkretny termin?

Przede każdym, zmniejszasz koszty związane z zatrudnieniem danej osoby. Nie wymagasz denerwować się formalnościami, lub nawet przeprowadzać procesu rekrutacji – opowiemy Ci gotowe już kandydatury współpracujących z nami ekspertów, a ty po prostu wybierzesz najbardziej pasującą Twoim potrzebom propozycję. Niewykluczone, że pracownika na podstawie leasingu znajdziesz z nami obecnie w jakiś dzień, już po otrzymaniu dokumenty z zakresami kandydatów.

Po drugie, możesz dobrze zobaczyć to, jakie oczekiwania masz a których kwalifikacji oczekujesz po osobach ubiegających się o określone stanowisko. Niestety będziesz potrzebował spełniać rekrutacji „na ślepo” a w nieskończoność odrzucać nienadające się kandydatury. Współpracując z nami możesz znacznie precyzyjnie określić swoje oczekiwania, a my gwarantujemy, że a naprawdę znajdziemy dla Twojej firmy odpowiedniego pracownika.

zobacz również Giełda Pracy

W razie gdybyś uznał, że pracownik, którego zatrudniłeś nie sprawdza się, lub potrzebny Ci człowiek o większych wiedzach, możesz w dowolnym momencie oddać się do nas o jego wymianę. Nie spłacisz ani złotówki odprawy, ani nie będzie obowiązywał żaden okres wypowiedzenia. To my wypełnimy wszystkich formalności, a ponadto zaproponujemy Ci ostatniego pracownika na pole zwolnionej osoby. Z dodatkowej jednak strony, jeśli pracownik wykaże się dobrze zbierać się w Twoim zespole oraz będziesz zadowolony z jego pozycji, zaoferujemy Ci okazję zatrudnienia go na cały etat. Pozwala Ci zatem dostać od razu sprawdzoną i pewną kobietę do produkcji, bez konieczności otwierania osobnego procesu rekrutacyjnego, czy zatrudniania człowieka na czas próbny.
Agencja Pracy Choszczno tel: 533 024 116

Miej także, że wszystkich weryfikacji umiejętności pracownika, czy prawd jego kompetencji dokonamy za Ciebie, jeszcze przed zaproponowaniem Ci go jako kandydata. Podejmując zgodność z każdym z własnych gości upewnialiśmy się, czy informacje zawarte w jego CV są na pewno poprawne – bez tegoż jego pomoc z nami byłaby ciężka. Zatrudniając swego człowieka w sytuacji leasingu zyskasz więc pewność, że naprawdę współpracujesz z głową potrafiącą się na sytuacje.

Agencja Pracy Choszczno tel: 533 024 116

Zatrudnienie osoby zza granicy w sytuacji leasingu to wtedy naprawdę świetny pomysł na krótkie zwiększenie potencjału ludzkiego Twojego zespołu. Nie ponosisz żadnego ryzyka, wszystko dokonuje się w sumy legalnie, a Ty możesz napawać się efektami pracy dodatkowej głowy w niekrótkim czasie po wysłaniu do nas zgłoszenia – i dbaj: zawsze masz szansę zatrudnić dobrego pracownika na określone. Nie wyglądaj, zgłoś się do nas! Agencja Pracy Choszczno tel: 533 024 116

Zobacz również Agencja Pracy Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments