Healthy Year by Ann – kalendarz na 2019 rok. Recenzja.

Cześć!

anna-lewandowska-healthy-year-by-ann-2019

Jeśli jeszcze się zastanawiacie nad kalendarzem na 2019 r., to jest to ostatni moment na to, aby się zdecydować :-) Ja drugi rok z rzędu korzystam z kalendarza od Anny Lewandowskiej “Healthy Year by Ann” i nie będę ukrywać – jestem z niego bardzo zadowolona mimo, iż widzę jego minusy. Ale ale… nie można mieć wszystkiego.

anna-lewandowska-healthy-year-by-ann-2019 (2)

A żeby było jeszcze przyjemniej, z racji tego, iż mamy już styczeń i większość z nam zdecydowała się na kalendarz bądź planner, to na stronie A. Lewandowskiej ten kalendarz dostaniecie za niecałe 30 zł!

Opis na stronie:

Chcesz mieć poczucie życiowej równowagi? Być szczęśliwym?

Pragniesz zadbać o zdrowie i samopoczucie? Pozbyć się złych nawyków?  Masz to wszystko w zasięgu ręki.

Pomoże Ci w tym przygotowany przeze mnie specjalnie dla Ciebie plan na rok 2019.

Ćwiczenia – zarówno fizyczne, jak i mentalne, autorskie przepisy na pyszne i zdrowe potrawy, spora dawka wiedzy i potężna dawka motywacji – wszystko to (i wiele więcej) znajdziesz w Healthy year by Ann. W poszukiwaniu równowagi. 

Otwórz się na zmiany i czuj się lepiej z każdym tygodniem.

To wyjątkowy, niepowtarzalny rok Twojego życia. Przeżyj go jak najlepiej!

 

Układ tygodniowy – na jednej stronie jeden tydzień.

Wymiary: 165 x 215 mm

Liczba stron: 336

Dlaczego ja zdecydowałam się na tej konkretny kalendarz? Dla mnie to nie tylko planner na ponad 360 dni w roku, ale też swego rodzaju książka pełna dobrych słów, przepisów na zdrowe jedzenie, przepisów na kosmetyki naturalne np. peeling, a także mnóstwo motywacji na co dzień. Natomiast, aby to wszystko działało, to my musimy tego chcieć, prawda? Nie wystarczy przeczytać, trzeba też trochę pomyśleć.

anna-lewandowska-healthy-year-by-ann-2019 (5)

anna-lewandowska-healthy-year-by-ann-2019 (3)

A czego brakuje mi w tym kalendarzu? Oprócz dwóch stron, na których jest 12 miesięcy, nie mamy całego miesiąca na jednej, bądź dwóch kartach. Bardzo bym chciała móc widzieć cały miesiąc na jednej stronie, natomiast w przypadku tego kalendarza na dwóch stronach jest cały tydzień. Muszę pomyśleć w jaki sposób zapisywać miesięczne wyzwania np. szczotkowanie ciała na sucho, bądź – jak w tym miesiącu – challange na brzuch 😉 Więcej miejsca mamy na dni od poniedziałku do piątku, a mniej na sobotę oraz niedzielę.

anna-lewandowska-healthy-year-by-ann-2019 (4)

anna-lewandowska-healthy-year-by-ann-2019 (6)

Czasami znajdzie się w kalendarzu strona (jak wyżej), gdzie mamy więcej miejsca na zapiski. Na samym początku mamy tekst motywacyjny oraz porady w jaki sposób sprawić, aby osiągnąć wyznaczone sobie cele oraz całą pustką kartkę, gdzie możemy je wpisać.

Kalendarz sam w sobie jest bardzo gruby :-) Ja go ze sobą noszę bardzo rzadko. Raczej trzymam go w domu i wtedy zapisuję pewne rzeczy. Nie jest to na pewno kieszonkowe wydanie. Natomiast uważam, że jakość, wykonanie i serce włożone w ten kalendarz widać gołym okiem. Dlatego też bardzo lubię do niego sięgać.

A Wy macie już wybrany kalendarz na 2019 r.? Czy może ta decyzja jeszcze jest przed Wami? A może w ogóle nie korzystacie z papierowego plannera? Dajcie znać <3 

Życzę Wam przyjemnego tygodnia w tym Nowym Roku <3

(Visited 135 times, 1 visits today)
  • Całkiem sympatyczny ten kalendarz – ja mam taki spersonalizowany z MyGiftDna, też fajny;)
    pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)