Nabla Cosmetics Holiday Collection – Glow Trip – rozświetlacz Divinizer.

Cześć!

nabla-rozswietlacz-divinizer (2)

W ostatnim czasie premierę miała świąteczna kolekcja kosmetyków od Nabla Cosmetics. Ja nie mogłam przejść obojętnie obok rozświetlacza (i błyszczyku, ale o tym później), który prezentuje się obłędnie! Zdecydowałam się na odcień Divinizer.

nabla-rozswietlacz-divinizer

Jestem wielką fanką cieni od Nabla i uważam, że są to naprawdę wysokiej jakości produkty. Nie miałam okazji używać żadnego innego kosmetyku tej marki, więc byłam bardzo ciekawa jak się sprawdzą, dlatego też postanowiłam zakupić rozświetlacz. Uwielbiam błysk na szczytach kości policzkowych i nie wyobrażam sobie makijażu bez zwieńczenia go rozświetlaczem. Też tak macie? :-)

nabla-rozswietlacz-divinizer (5)

Zdecydowałam się na odcień Divinizer. Widziałam, że w kolekcji świątecznej od Nabla Cosmetics mamy dwa odcienie: Crown – który jest mocno złoty i wydaje się być odpowiedni dla osób o ciemniejszej karnacji, oraz Divinizer – niespotykany kolor rozświetlacza, widać w nim delikatną brzoskwinię wpadającą w róż z delikatnym odcieniem złota. Muszę przyznać, że w swojej niemałej kolekcji rozświetlaczy nie posiadam takiego, który byłby nawet zbliżony do tego od Nabli.

nabla-rozswietlacz-divinizer (4)

nabla-rozswietlacz-divinizer (3)

Opakowanie rozświetlacza jest plastikowe i lekkie, ale zobaczcie na to cudowne tłoczenie <3 Za 6,5 g płacimy 79 zł.

nabla-rozswietlacz-divinizer (6)

nabla-rozswietlacz-divinizer (7)

Efekt jaki Divinizer daje na skórze nie przypomina tafli i widać drobinki, natomiast nie jest to brokat, bądź coś mocno rażącego. Opis producenta mówi, że produkt daje efekt tafli, no ale sami popatrzcie 😉 Bądź, co bądź bardzo się z nim polubiłam i coś czuję, że niedługo pojawi się w ulubieńcach miesiąca.

A Wam jak się podoba kolekcja świąteczna od Nabli? Dajcie znać <3

(Visited 161 times, 1 visits today)
  • Ja tam mam swój ulubiony rozświetlacz z Lovely i nie oddam za nic innego;)
    pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

    • Rozświetlacze z Lovely też są fajne :-) Sama mam dwa.

  • takitammotyl

    Szkoda że nie tafla, ale i tak wygląda ładnie :)