Gosh – Makeup Blender – gąbka do makijażu.

Cześć!

gosh-makeup-blender-gabeczka-do-makijazu (2)

Nie wyobrażam sobie nakładania podkładu, korektora czy też pudru sypkiego czymś innym, niż gąbeczką do makijażu. Na początku używałam klasycznego Beauty Blendera, później spróbowałam sławnego zamiennika – Blend it!, a dzisiaj przychodzę do Was z recenzją gąbeczki Gosh – Makeup Blender. Czy sprawdza się tak samo dobrze? A może lepiej? Zapraszam do dalszej części wpisu.

gosh-makeup-blender-gabeczka-do-makijazu (3)

Cena, dostępność, opakowanie:

Cena gąbeczki, to około 25 zł. Możecie wybrać sobie czarną, bądź różową. Kosmetyki marki Gosh możecie zakupić w tym sklepie internetowym: wizazsklep.pl

Opis producenta:

Zaprojektowana i stworzona, aby zapewnić Pewność Efektu Perfekcyjnego Makijażu – Nieskazitelną Cerę. Brak ostrych krawędzi pomaga w precyzyjnej aplikacji podkładu: szerszą częścią aplikujemy kosmetyk na czole, policzkach i brodzie. Zaostrzonym końcem docieramy do mniej dostępnych miejsc.     Wskazówka: Przed użyciem należy zwilżyć gąbeczkę i odcisnąć nadmiar wody. MakeUp Blender zwiększy swoją objętość, oraz stanie się sprężysty. Dzięki temu aplikacja podkładu jest perfekcyjna i bezsmugowa.

gosh-makeup-blender-gabeczka-do-makijazu (4)

gosh-makeup-blender-gabeczka-do-makijazu (5)

Przestałam kupować Beauty Blender z uwagi na podkład, którego używam. Revlon Colorstay bardzo szybko niszczył gąbki jedna za drugą. Nie mogłam doczyścić ich standardowym mydłem, którego używam do mycia pędzli i gąbek (Protex niebieskie, antybakteryjne) ani olejkiem z Isany. Próbowałam nawet mieszanką oleju kokosowego, ale nic nie pomagało. Stwierdziłam, że nie będę wydawać ponad 60 zł. na gąbkę i kupiłam Blend it!, która bardzo szybko uległa zniszczeniu, ponieważ materiał, z którego była wykonana nie był zbyt mocny.

Dzisiaj chciałabym Wam pokazać gąbeczkę od marki Gosh – Makeup Blender, którą testuję już od jakiegoś czasu i która cały czas jest w nienaruszonym stanie. Gąbeczka jest czarna, co mogłoby sugerować, że nie dość, że nie domyję podkładu, to jeszcze bardziej będzie on widoczny na czarnym. Zdziwiłam się bardzo, ponieważ gąbeczka bez najmniejszego problemu domywa się do końca, a używam tylko mydła Protex. Nawet jeśli ją przetrzymam trochę dłużej i podkład, czy też korektor i puder zdążą już zaschnąć, to nie będę miała problemu, żeby z niej zmyć to wszystko.

Gąbeczka Makeup Blender jest bardzo sprężysta, odrobinę twardsza od Blend it! i mniej porowata. Bardzo przyjemnie nakłada się nią podkład, puder, korektor. Dolną częścią nakładam podkład, a częścią z “dziubkiem” korektor oraz puder. Nie mam pobrudzonych palców od podkładu z uwagi na to, iż gąbeczka ma bardzo przyjemny kształt. Wygodnie się ją trzyma i aplikuje kosmetyki.

gosh-makeup-blender-gabeczka-do-makijazu

Bardzo dobrze rozkłada produkty na twarzy i nie tworzy niepotrzebnych smug. Gąbeczka sama w sobie jest bardzo wytrzymała. Nie pojawiają się na niej pęknięcia tak jak na Blend it!

Jeśli szukacie gąbeczki tańszej od Beauty Blendera i bardziej wytrzymałej od Blend it!, to serdecznie polecam Wam ten produkt, który towarzyszy mi przy codziennym makijażu :-)

Co myślicie o tym aplikatorze? Miałyście okazję używać gąbeczki od Gosha? A może macie swojego faworyta? Dajcie znać koniecznie <3

(Visited 156 times, 1 visits today)
  • takitammotyl

    Tej marki gąbeczki jeszcze nie miałam 😉