NIVEA – pielęgnujący, dwufazowy płyn do demakijażu oczu.

Cześć :-)

nivea-plyn-do-demakijazu-oczu (4)

Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją płynu do demakijażu oczu od NIVEA. Jeśli chodzi o moją codzienną pielęgnację, to nie może w niej zabraknąć płynu do demakijażu. Dopiero kiedy zmyję makijaż płynem do tego przeznaczonym, mogę umyć buzię wodą z żelem do mycia twarzy. Bardzo polubiłam się ostatnio z płynem do demakijażu oczu od NIVEA. Mimo, iż jest to płyn, który jest stricte przeznaczony do zmywania makijażu oczu, to używam go do całej twarzy nie bawiąc się w dwa płyny :-)

Opis producenta.

Pielęgnujący Dwufazowy Płyn do demakijażu oczu NIVEA Bez pocierania. Bez podrażnień. Skuteczny i wyjątkowo łagodny jednocześnie. Dwufazowa formuła z jednej strony efektywnie usuwa nawet najbardziej wodoodporny, trwały makijaż oczu. Z drugiej strony pielęgnuje delikatną i wrażliwą skórę wokół oczu oraz rzęsy.

nivea-plyn-do-demakijazu-oczu

Skład.

Aqua, Isododecane, Isopropyl Palmitate, Dimethicone, Phenoxyethanol, Sodium Chloride, Trisodium EDTA, Benzethonium Chloride, Sodium Ascorbyl Phosphate, Citric Acid, Sodium Hydroxide, CI 16035

Pojemność, cena.

Pojemność, to 125 ml., a cena – około 15 zł.

Jak już wspomniałam jest to produkt, który jest przeznaczony do zmywania okolic oczu. Natomiast uważam, że nic nie stoi nam na przeszkodzie, aby używać go do zmywania makijażu z całej buzi. Radzi sobie z tym bardzo dobrze. Buteleczka tego produktu jest malutka, co może powodować, że będzie nam się wydawać, iż jest on niewydajny, z drugiej strony nie jest przeznaczony do zmywania wszystkiego :-) musimy na to zwrócić uwagę.

nivea-plyn-do-demakijazu-oczu (3)

Bardzo dobrze zmywa okolicę oczu. Radzi sobie z normalnym tuszem bezproblemowo, natomiast trzeba troszeczkę dłużej przytrzymać płatek przy oczach. Nie jestem w stanie odpowiedzieć jak radzi sobie z makijażem wodoodpornym, ponieważ nie robię takiego. Nie zauważyłam żadnego podrażnienia w tej okolicy oraz tak zwanej mgły na oczach – co jest ogromnym plusem.

Podsumowując jest to bardzo przyzwoity płyn dwufazowy – więc trzeba pamiętać o tym, żeby nim wstrząsnąć. Makijaż zmywa bez problemów. Nie powoduje zapychania porów. :-)

Miłego wieczoru, kochani <3

(Visited 111 times, 1 visits today)
  • Sara Smoczyk

    Ja do demakijażu ostatnio kupiłam sobie chusteczki i średnio zdają egzamin

    • Daria Graś

      Płyn najlepszy <3 i potem żel do mycia.