Rodzinne Święta Bożego Narodzenia.

Cześć :-)

swieta-bozego-narodzenia-daria-gras-2016-2

Witam Was w kolejnym wpisie. Ostatnimi czasy muszę przyznać, że jestem tutaj rzadziej, niż bym chciała, co spowodowane jest różnymi czynnikami :-) Nie będę się zagłębiać tutaj w szczegóły, natomiast chcę, żebyście wiedzieli, że wpisy będą się pojawiać. Jeśli nie dwa razy w tygodniu, to na pewno raz (jak do tej pory). Dzisiaj przychodzę do Was z troszeczkę luźniejszym wpisem związanym z minionymi Świętami Bożego Narodzenia.

Uwielbiam rodzinne Święta Bożego Narodzenia. Uwielbiam tą atmosferę, zapachy w domu, jedzenie, światełka. Od kilku lat brakuje tylko śniegu, nie pamiętam, kiedy ostatni raz w Poznaniu mogliśmy cieszyć się białymi świętami. Niestety nie mogliśmy sobie pozwolić na spacer, ponieważ padało, wiało i Bóg wie, co jeszcze. Paskudna pogoda była w tym roku.

swieta-bozego-narodzenia-daria-gras-2016-1

Szkoda również, że to wszystko tak szybko minęło. Wiem, że niektórzy jeszcze mogą cieszyć się dodatkowymi dniami wolnymi, ja niestety już nie :-)

daria-gras

A tak prezentował się mój świąteczny makijaż. Chciałam coś bardzo świecącego i złotego, dlatego zdecydowałam się na folię z MakeUp Revolution i niezawodny cień w kremie Maybelline Color Tattoo <3 Dziewczyny, które ją posiadają wiedzą, że jest to świetny produkt do makijażu. Na policzkach mam tylko bronzer od Wibo z paletki 3 Steps to Perfect Face oraz Mary Lou Manizer z The Balm. Na ustach kredka z Eveline oraz pomadka. Nic mocnego, ponieważ nie wyobrażam sobie wigilijnej kolacji z pełnym rynsztunkiem na ustach.

Jestem bardzo ciekawa, jak Wam minęły Święta? :-) Dajcie znać, koniecznie.

(Visited 227 times, 1 visits today)