Halloween z Yankee Candle – Witches Brew oraz Candy Corn.

Cześć!

dsc_1204

Mam dla Was dzisiaj iście halloweenowy wpis z woskami od Yankee Candle w roli głównej. Uwielbiam klimat jesieni :-) Mimo, iż Halloween nie jest w Polsce bardzo popularne, to nie omieszkałam sprawdzić dwóch zapachów dedykowanych na ten okres.

dsc_1211

Pierwszym z nich jest czarny wosk – “Witches Brew”. Niesamowicie wygląda, bardzo przyciąga uwagę, prawda? Proste czarno – białe opakowanie.

Mocno wyczuwalne są tutaj zioła, sam zapach jest ciężki do opisania, bardzo tajemniczy i nieco magiczny. Idealny na Halloween. Nie kupię go ponownie, ponieważ nie wpasował się w lubiane przeze mnie nuty zapachowe. Jeśli jesteście zainteresowane, to poradziłabym go najpierw powąchać, ponieważ jest to dosyć specyficzny zapach, który nie każdemu się spodoba.

dsc_1208

 Co innego natomiast sądzę o zapachu “Candy Corn” – jest po prostu przepiękny <3 Nie jest mocno wyczuwalny i intensywny, a co za tym idzie – nie poddusza. Uwielbiam ten lekko słodki, ale jednocześnie trudny do opisania zapach. Tak bardzo mi się spodobał, że chciałabym kupić go w słoiczku :-) Podobno jest to zapach słodkich cukierków i kukurydzy. Piękny po prostu.

Co myślicie o tych zapach? :-) Skusicie się na jakiś?

(Visited 132 times, 1 visits today)
  • sara

    Uwielbiam te woski!

    • Pamiętasz Soft Blanket? Uwielbiam ten zapach <3