Gym Hero – Shaker oraz białko All Nutrition. Prezent od bliskiej osoby, niezbędnik kobiety na pakerni.

Cześć, misie!

DSC_0361

Witajcie w piękną niedzielę! W końcu nastało czerwcowe słoneczko! Już jakiś czas temu miałam napisać dla Was o niezbędniku kobiety na siłowni, ale dopiero dzisiaj to robię. Już jakiś czas temu przymierzałam się do kupienia kilku rzeczy, które przydałyby mi się na pakerni, ale mam tak kochanego chłopaka, który zrobił mi prezent. I takim oto sposobem mam wszystko, czego potrzebuję! Jeśli chcecie wiedzieć, co to takiego i czy na pewno tego potrzebuję, to zapraszam do dalszej części wpisu.

Nie chodzę na zajęcia fitness, nie zobaczycie mnie na zumbie czy też na zajęciach grupowych. Nie uczęszczam też na zajęcia jogi, czego bardzo żałuję, ale po prostu nie jestem w stanie wcisnąć choćby dodatkowej godziny w tygodniu na to. Na siłownię chodzę cztery razy w tygodniu (bez wyjątków) od początku lutego. Nie sądziłam, że to wejdzie mi w krew. Już coraz rzadziej, a właściwie wcale nie trenuję z programami Ewy Chodakowskiej (chociaż wciąż ją uwielbiam). Aktualnie skupiam się na rozwinięciu mięśni, nie zależy mi na odchudzeniu, wręcz przeciwnie.

DSC_0360

Dlatego też potrzebuję białka! A jak wszyscy wiemy – białko, to mięśnie. Osobiście jest mi bardzo ciężko zjeść taką porcję białka w ciągu dnia, aby pokryć jego pełne zapotrzebowanie. To białko, które widzicie na zdjęciu pochodzi z All Nutrition i jest o smaku białej czekolady <3 Pycha!! Przyjmuję je dwa razy dziennie w dni treningowe (przed treningiem oraz po treningu). Dziękuję, misiu <3

DSC_0364

DSC_0365

DSC_0374

A tutaj widzicie drugą część prezentu, czyli shaker z Gym Hero. Jest prześliczny!! I uwielbiam go. Jak narazie nic się z nim nie dzieje, nie przecieka, nie leje się z niego, jest szczelny. Jego kolor, to ciemny granat z pudrowym różem. Posiada sitko, które ułatwia mieszanie, a pojemność, to 700 ml.

Poza tym zobaczcie sami, jak ładnie to wszystko jest zapakowane. Do shakera dodali trzy wlepki z motywującymi hasłami oraz saszetkę z aminokwasami.

DSC_0371

DSC_0367

DSC_0366

Piękne, prawda? Zobaczcie sobie pozostałą ofertę na ich stronie, ponieważ poza shakerami mają również ubrania, dodatki, kubki itp.

DSC_0375

A tutaj już sama sobie zrobiłam prezent haha :) Torba! Moja rada? Kupcie dużą torbę, ponieważ wierzcie mi, będziecie potrzebowały dużo miejsca. Tę kupiłam za około 70,00 zł.

I to wszystko! Uważam, że te trzy rzeczy, to podstawa każdej kobiety na pakerni!

Uwielbiam ten shaker, smak białka i to, że mogę dużo rzeczy władować do tej torby :)

A jaki jest Wasz niezbędnik na siłowni?

Koniecznie dajcie znać w komentarzu! Buziaki <3

(Visited 374 times, 1 visits today)