Inspiracje ostatnich tygodni – Annie Jaffrey, Estee Lalonde, LustreLux.

Cześć :)

tumblr_ntljjcTd2F1rn1x4to1_1280

Źródło: http://anniejaffrey.tumblr.com/post/127487816539/yoga-is-not-for-the-flexible-it-is-for-the

Jeśli macie chwilę czasu w sobotę, to zapraszam do zapoznania się z dzisiejszym wpisem, a mianowicie przedstawiam Wam kilka filmów na YouTube, które w ostatnim czasie bardzo mnie urzekły i zainspirowały.

Estee mówi o kobiecych sprawach w bardzo przystępny i otwarty sposób. Dziewczyny zadają pytania, a Essie na nie odpowiada. Bez tabu, bez owijania w bawełnę, za to z uśmiechem. Miesiączka, pierwszy raz? To nie są tematy, na które Estee się nie wypowie. Dla mnie, te 16 minut było bardzo przyjemne. Dobrze jest posłuchać o czymś, o czym nie mówi się na co dzień. Zachęcam Was do zapoznania się z tym filmem.

Przyznam się bez bicia, że filmy Annie Jaffrey mogę oglądać po kilka razy i tak też się stało z tym filmem. To typowe „Get ready with me”. Oglądamy poranek Annie, jej śniadanie, makijaż i strój dzienny. Annie w ogóle ma świetne filmy, jestem jej fanką od kilku lat już. Zachęcam do zapoznania się z jej profilem:)

Kolejny film Annie Jaffrey. Tym razem, to tzw. „Room tour”. Trochę inspiracji, dobrej organizacji jej pokoju, sypialni i łazienki. Zachęcam do obejrzenia.

LustreLux – Amerykanka, która opowiada o swoich doświadczeniach związanych z wyborem szkoły, samą nauką, trudnymi decyzjami. Praca po studiach, co potem? Jeśli jesteście na takim etapie, to zachęcam do obejrzenia tego filmu. Dla mnie okazał się bardzo inspirujący. Może się wydawać, że w niektórych momentach Katie jest nieco brutalna, ale taka jest prawda :)

A może Wy podzielicie się swoimi ulubionymi Vlogerkami? Może macie swoje ulubione filmiki? Dajcie znać :)

(Visited 182 times, 1 visits today)