Trening w styczniu 2016. Ewa Chodakowska – “Sukces”, “Secret”, Gym Break.

Cześć, kochani :)

DSC_1865-horz

Już od dłuższego czasu myślałam nad wprowadzeniem pewnego cyklu postów na bloga, mianowicie chcę się z Wami dzielić jednym tygodniem danego miesiąca. Jakiego rodzaju trening wykonywałam, jak długo trwał, z czego korzystałam. W styczniu postawiłam na trening mieszany, tzn. że łączyłam różne programy treningowe ze sobą. Najczęściej na macie lądowałam razem z Ewą Chodakowską, co nie jest pewnie dużym zaskoczeniem.

II tydzień stycznia:

Wtorek.

15 minut na brzuch z programu treningowego Ewki “Secret” + ćwiczenia na ramiona i klatkę z kanału na YouTube – Gym Break – TUTAJ KLIK możecie go zobaczyć, trwa mniej więcej 5 minut.

Czwartek.

15 minut na brzuch z programu treningowego Ewki “Secret” + 15 minut na pośladki z programu treningowego Ewy “Sukces” + ćwiczenia na ramiona i klatkę z kanału na YouTube – Gym Break.

Sobota.

15 minut na pośladki z programu treningowego Ewy “Sukces” + 15 minut na brzuch z programu treningowego Ewki “Secret”.

Niedziela.

15 minut na pośladki z programu treningowego Ewy “Sukces”.

Pod koniec miesiąca powróciłam na siłownię i tak jest do dnia dzisiejszego. Tutaj przedstawiłam Wam naprawdę szybki trening z Ewą, do zrobienia w każdej chwili, który trwa maksymalnie 45 minut razem z rozgrzewką i rozciąganiem (nie pisałam przy każdym dniu, ponieważ jest to sprawa oczywista). O “Sukcesie” pisałam osobny post, który możecie zobaczyć TUTAJ KLIK.

W lutym jest to już sama siłownia, więc wkrótce zobaczycie, jak wygląda mój przykładowy tydzień :)

Mam nadzieję, że ten szybki post przydał Wam się do czegoś i może skorzystacie z takiego krótkiego programu. I pamiętajcie, nie ma wymówek. Nie masz płyty Ewki? Nie szkodzi, na YouTube są programy wrzucine, możesz śmiało odpalać.

Może macie jakieś swoje ulubione treningi, którymi chcecie się podzielić? Z czego korzystacie, kiedy macie kilka chwil wolnych?

“Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.” – Albert Einstein

(Visited 261 times, 1 visits today)